czwartek, 1 listopada 2012


Stare forumm :<
Jak ja za nim tęsknie :<
Heh a teraz nam dali tekie cuś:

I gidzie tu sprawiedliwość ? ._.
Różowe forum:
Coraz mniej ludzi ._.
Większe kłótnie ._.
Nudne tematy ._.