Adusia wita ;**
czwartek, 1 listopada 2012
Stare forumm :<
Jak ja za nim tęsknie :<
Heh a teraz nam dali tekie cuś:
I gidzie tu sprawiedliwość ? ._.
Różowe forum:
Coraz mniej ludzi ._.
Większe kłótnie ._.
Nudne tematy ._.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz